KARAHASANS SHOWROOM:

Ihlamuryolu Sokak No:27 D.1 Nişantaşı Şişli

Tel: 0212 2960834

Whatsapp: 0537 8423084

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

HAKKIMIZDA

Karahasans şık ve farklı olmayı seven kadınların favorisi olmayı hedefliyor.

 

Tasarımlarında sadelik ve farklılığı bir arada tutan Karahasans detaylarla kendini gösteriyor

Hazır giyim ve gece kıyafetlerinden oluşan koleksiyonda ana materyal olarak ipek ve krep tercih ediliyor. Karahasans'ın tasarımcısı olan Simge Karahasan'ın küçük yaşlardan beri renklere, kıyafetlere ve tasarımlara olan ilgisi gelecekte modayı meslek olarak seçeceğinin büyük bir göstergesiydi.

 

Yeteneğini geliştirerek moda eğitimi de alan Simge Karahasan, Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nden mezun olup sektörün öncü firmalarında ve moda evlerinde tasarımcı olarak çalıştı. Mesleki becerisini sürekli geliştirerek hem Türkiye'de hem de yurt dışında bir çok fuar ve defilede görev aldı. Şuanda ise kendi markası olan Karahasans' da kendi tasarımlarına imza atıyor.

Karahasans markasının pazarlama sorumluluğunu üstlenen Bige Karahasan ise her zaman modanın farklı yönlerine duyduğu merakını Yeditepe Üniversitesi Ekonomi Bölümü nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi' nde yaptığı MBA ile pekiştirmiş, bu alanda kendi markası olan Karahasans' a katma değer katarak, markayı reel olarak hayata geçiriyor..