Ara
  • KARAHASANS

Bir Kapadokya Rüyası

Güncelleme tarihi: 2 Eki 2019Dünyanın hiçbir yeri bu kadar özel, bu kadar büyülü değil desem; Kapadokya’yı anlatmak için yine de yetersiz kalacaktır. Eşi benzeri olmayan Kapadokya sizi bir gizemin içine davet ediyor. Öylesine mistik bir hissiyatı var ki Kapadokya gidip görülmesi gereken bir yer.

Bugünlerde #savethedate #discekim için de bir çok çift tarafından tercih ediliyor. Harika karelerin yakalandığı Kapadokya'da biz de şahane bir çekim gerçekleştirdik.


İki gün süren çekimde iki farklı gelinlik kullanıldı. Çekimde muhteşem bir ekip iş başındaydı. Bir kez daha teşekkür ediyorum her birine.


Modeller: Emel Durak & Ergun Kano

Saç Aksesuarı ve Gelin Çiçeği: Gelin Çiçekleri İzmir

Saç & Makyaj: Mua Leyla Erdoğan

Fotoğraf: Kızkulesifotoğrafçılık

Video: Studyomod


Siz de gelin damat çekimlerinizde Kapadokya'yı tercih edebilirsiniz. Böylece hem güzel bir anınız olur hem de bu muhteşem şehri yaşamış olursunuz.


Son olarak sizileri şahane videomuzla başbaşa bırakıyorum...#savethedate #discekim #savethedategelinliği #savethedatecekimi #savethedateelbisesi #kiralikgelinlik #gelinlikkiralama #kiralikelbise #elbisekiralama #tasarım #karahasansbridal #wedding #weddingdress


28 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör