Ara
  • KARAHASANS

Elbise Kiralama Hakkında Soru Cevap:

 

Ürünü Nasıl Kiralarım?


Beğendiğiniz model gece elbisesi veya gelinliği denemek için 02122960834 nolu telefondan ya da whatsapp 05378423084 nolu telefondan bize ulaşabilir ve showroomumuz dan randevu alabilirsiniz.

Elbiselerimizi tüm Türkiye'den kiralamanız mümkün. Kiralamalarımız İstanbul için 4 gün İstanbul dışı için 6 gün dür. Daha fazla süre kiralamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz tek adet ve tek beden olduğu için prova için ürün gönderimi yapılmamaktadır. Ürün kullanıldıktan sonraki gün anlaşmali kargo firması ile gönderici ödemeli şekilde showroomumuza gönderilmelidir.


Ürün Hasar Görürse Ne Olur?

Elbiselerin kullanımı süresince bazı küçük hasarların olabileceğini öngörüyoruz. Bu gibi hasarlarda tadilat masrafı ödenmesi gerekiyor. Ama ürün kullanılamaz bir hale geldi, kayıp ya da çalındı ise ürünün satış bedeli kiralayan kişiden temin edilir. Detaylar sözleşmemizde yer alıyor.


Nasıl Ödeme Yapılır?


Bankadan havale-eft yolu ile veya showroom’da nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kiralama bedelinin tamamı ürün kullanım öncesinde tahsil edilmektedir.Ürünü Kullandıktan Sonra Kurutemizlemeye Verecek Miyim?


Ürün kullanıldıktan sonra kuru temizleme işlemi tarafımızdan yapılacak olup sizin kurutemizlemeye vermenize gerek yoktur.


Ürün Üzerinde Tadilar Yapılabiliyor Mu?


Atölyemizde üründe beden daraltma, boy ve askı kısaltma gibi geri dönüştürebilecek işlemler yapılabilmektedir. Fakat model değişimi gibi değişiklikler için ürünü satınalmanız gerekmektedir.


Hangi Bedenlerde Elbise Seçenekleri Var?


34 ile 48 beden aralığında birçok seçeneğimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için bizi 02122960834 nolu telefondan arayabilir randevu oluşturup denemeye gelebilirsiniz.
125 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör